آخرین خبرها

تجلیل از قهرمانان ملی اتومبیلرانی آفرود


💢تجلیل از قهرمانان ملی اتومبیلرانی آفرود هیات موتورسواری ‌واتومبیلرانی استان البرز  ، روز جمعه اول بهمن ماه به میزبانی کمیته آفرود هیات موتورسواری و اتومبیلرانی استان البرز  برگزار شد.

✅آقای درویشی ؛ رئیس محترم هیات موتورسواری و اتومبیلرانی استان البرز ضمن حضور در این مراسم و تقدیر از قهرمانان ملی آفرود ، عوامل فنی و اجرایی ، تدارکات ‌‌و تمامی عوامل ‌‌زحمتکش آفرود استان البرز  بیان کردند:«خوشبختانه تیم منتخب آفرود هیات موتورسواری و اتومبیلرانی استان البرز در مسابقات کشوری امسال بسیار خوش درخشیده است و  این نتیجه ممارست و‌ تمرین مستمر و زحمات کادرفنی و اعضا تیم است که امروز جامعه ورزشی البرز به حضور مقتدرانه اتومبیلرانان البرز در میادین ملی به خود افتخار می کند.»

✅آقای درویشی همچنین. با تشکر ویژه از زحمات
✔️آقای جعفری؛ رئیس محترم کمیته آفرود هیات موتورسواری و اتومبیلرانی استان البرز

از حضور ✔️آقای حسین سلطانی ؛ قهرمان ارزنده و پیشکسوت آفرود

✔️آقای مهرپرور؛ رئیس محترم هیات موتورسواری و اتومبیلرانی شهرستان چهارباغ

✔️آقای آشتیانی ؛ رئیس محترم کمیته پیشکسوتان هیات موتورسواری و اتومبیلرانی استان البرز

✔️آقای سلیمی ؛ رئیس محترم کمیته ATV و UTV هیات موتورسواری و اتومبیلرانی استان البرز و قهرمان ملی آفرود 
✔️آقای شهری؛ نائب رئیس محترم کمیته آفرودهیات موتورسواری و اتومبیلرانی استان البرز و  قهرمان ملی آفرود 
✔️خانم جوانی ؛ رئیس محترم کمیته آفرود بانوان هیات موتورسواری و اتومبیلرانی استان البرز

✔️خانم چیت ساز ؛ قهرمان ملی آفرود 
و تمامی اعضا تیم منتخب آفرود و شرکت کنندگان در این مراسم تقدیر و تشکر کردند

💢اهدا تقدیرنامه و لوح سپاس با امضا آقای جانعلی ؛ مدیرکل محترم ورزش و‌جوانان استان البرز و آقای درویشی ؛ رئیس محترم هیات موتورسواری و اتومبیلرانی استان البرز و پذیرایی شیرینی و شام و‌گفتگو پیرامون توسعه رشته مهیج و پرطرفدار آفرود در سطح استان البرز از جمله رویدادهای این مراسم بود .@alborzmac

البرز ؛ قهرمان دومین دوره مسابقات اتومبیلرانی اسلالوم قهرمانی کشور


🔷🏆البرز ؛ قهرمان دومین  دوره مسابقات اتومبیلرانی اسلالوم قهرمانی کشور

🔶روز جمعه اول بهمن ماه دومین‌دوره مسابقات اتومبیلرانی اسلالوم در شهر مشهد برگزار شد و  تیم منتخب هیات موتورسواری و اتومبیلرانی استان البرز با کسب پنج سکو،  قهرمانی این دوره از رقابت‌ها را به نام خود رقم زد

🏆سه مدال طلا ، یک نقره و یک برنز حاصل کار اتومبیلرانان البرزی در دومین دوره مسابقات اتومبیلرانی اسلالوم قهرمانی کشور است .

🏆🥇آقای حامد عزتی قهرمان کلاس ۱۵۰۰+
🏆🥇آقای علی اصغر عبدی قهرمان کلاس ۱۵۰۰-
🏆🥇خانم فرزانه پورعبدالله قهرمان ‌کلاس ۱۵۰۰- بانوان
🏆🥈خانم فرزانه اسدی نائب قهرمان کلاس ۲۵۰۰+ بانوان
🏆🥉خانم بهاره اسدی مقام سوم کلاس ۱۵۰۰-

🏆در این دوره از رقابت‌ها آقای محسن فراهانی به عنوان نفر چهارم کلاس ۱۵۰۰- آقایان و خانم حدیثه حصاری نفر هفتم کلاس آزاد بانوان معرفی شدند .
و در مجموع  تیم منتخب استان البرز در رده بندی تیمی به عنوان قهرمان این دوره  معرفی شد. 

✅آقای درویشی ؛ رئیس محترم هیات موتورسواری و اتومبیلرانی استان البرز ضمن قدردانی از زحمات تمامی اعضا تیم منتخب اتومبیلرانی اسلالوم استان البرز  این افتخارآفرینی و کسب مدال های درخشان را به مقام آوران و جامعه ورزشی استان البرز تبریک‌ گفتند.


@alborzmac

همایش یک روزه خودروهای خاص « تیونینگ و آپشن »


🔶🔷همایش یک روزه خودروهای خاص « تیونینگ و آپشن » روز جمعه اول بهمن  ماه توسط هیات موتورسواری و اتومبیلرانی استان البرز ( کمیته همگانی) در پیست حصارک کرج  در هواي منفي شش درجه برگزار شد.

🔷🔶در این همایش باشکوه سیصد خودرو از استان های البرز تهران همدان قزوین زنجان مرکزی کردستان گرد هم آمدند


✅آقای درویشی ؛ رئیس محترم هیات موتورسواری و اتومبیلرانی استان البرز ضمن تشکر از همکاری باشگاه مقاومت استان البرز مراتب قدردانی خود را از آقای قره داشی و تیم اسلیپ کارز ابراز داشتند و بیان  کردند: «شرکت در همایش های خودرویی و موتوری فرصت مناسبی برای علاقه مندان است تا بتوانند در فضایی تخصصی و با حضور کارشناسان و پیشکسوتان به تبادل نظر و تجربیات در خصوص تیونینگ و تقویت خودرو و موتور بپردازند. »

✅ایشان همچنین  از زحمات
✔️آقای هجران ؛ رئیس محترم کمیته حراست و انتظامات هیات موتورسواری و اتومبیلرانی استان البرز و تمامی اعضا کمیته
✔️آقای هاشمی ؛ رئیس محترم کمیته همگانی  هیات موتورسواری و اتومبیلرانی استان البرز

✔️آقای افشار؛ مسئول محترم برگزاری همایش های کمیته همگانی  هیات موتورسواری و اتومبیلرانی استان البرز 
و تمامی شرکت کنندگان در این همایش ابراز داشتند.

 

درخشش موتورسواران البرز در مسابقات چندجانبه موتورسواری آیلند کاپ

💢درخشش موتورسواران البرز در مسابقات چندجانبه موتورسواری آیلند کاپ 
 
💢در این دوره از مسابقات که روز جمعه هفدهم دی ماه در سرزمین ایرانیان برگزار شد تیم موتورسواری استان البرز توانست با کسب دو مدال طلا ، سه مدال نقره و دو مدال برنز هفت سکوی قهرمانی را به نام خود رقم بزند. 
 
🏆در کلاس ۲۵۰ سی سی پیشکسوتان آقای حمید مهین خاکی با کسب عنوان نائب قهرمانی بر سکوی دوم ایستاد و آقای ایرج وحدت مقام سوم این کلاس را کسب کرد. 
 
🏆آقای حامد شیخ احمدی برسکوی سوم کلاس ۴۵۰ سی سی پیشکسوتان ایستاد .
 
🏆همچنین در این دوره از مسابقات خانم ها رکسانا معدن کن و النا معدنی در کلاس ۲۵۰ سی سی آماتور و ۸۵ سی سی حرفه ای به عنوان قهرمان و‌نائب قهرمان هر دو‌کلاس بر سکوی اول ‌ و دوم ایستادند.
 
 
✅آقای درویشی ؛ رئیس محترم هیات موتورسواری و اتومبیلرانی استان البرز ضمن تبریک حضور افتخارآفرین موتورسواران البرز در این دوره از مسابقات به مدال آوران و جامعه ورزشی استان البرز مراتب قدردانی خود را از تمامی اعضا  و مسئولان تیم ابراز کردند.
 

بانوان البرز چهار سکوی قهرمانی را در مسابقات چندجانبه کشوری موتورکراس آیلند کاپ به نام خود رقم زدند


🏆بانوان البرز چهار سکوی قهرمانی را در مسابقات چندجانبه کشوری موتورکراس آیلند کاپ به نام خود رقم زدند.

💢مسابقات چندجانبه کشوری موتورکراس روز جمعه هفدهم دی ماه در آیلند برگزار شد و دختران موتورسوار استان البرز  توانستند با کسب  دو مدال طلا و دو مدال نقره بر سکوی قهرمانی بایستند.

🏆در کلاس ۸۵ سی سی   خانم رکسانا معدن کن بر سکوی قهرمانی ایستاد و خانم النا معدنی  به مقام دوم دست یافت. همچنین در کلاس ۲۵۰ سی سی آماتور هم خانم‌ها رکسانا معدن کن و النا معدنی به ترتیب به مقام قهرمانی و نائب قهرمانی دست یافتند.

✅آقای درویشی ؛ رئیس محترم هیات موتورسواری و اتومبیلرانی استان البرز ضمن تقدیر از زحمات تمامی اعضا تیم و خانم جعفرپور ؛ مسئول محترم بخش موتورسواری بانوان هیات موتورسواری و اتومبیلرانی استان البرز ، کسب چهار سکوی قهرمانی را به مدال آوران و موتورسواران ارزنده استان البرز خانم ها رکسانا معدن کن و النا معدنی  و جامعه ورزشی البرز تبریک گفتند.

آموزش مهارتهای همگانی اتومبیلرانی و اسلالوم


📸گزارش تصویری

💢آموزش مهارتهای همگانی اتومبیلرانی و اسلالوم
توسط هیات موتورسواری و اتومبیلرانی غرب شهرستان کرج ( کمیته اسلالوم ) با حضور چهل داوطلب ، روز جمعه هفدهم  دی ماه  به صورت رایگان برگزار شد
✅آقای درویشی ؛ رئیس محترم هیات موتورسواری و اتومبیلرانی استان البرز ، مراتب  تشکر خود را از
✔️آقای میرزایی ؛ رئیس محترم هیات موتورسواری و اتومبیلرانی غرب شهرستان کرج
✔️آقای عزتی ؛ رئیس محترم کمیته اسلالوم هیات موتورسواری و اتومبیلرانی غرب شهرستان کرج و‌ تمامی شرکت کنندگان در این دوره آموزشی ابراز کردند .

 @alborzmac

جلسه تکریم از خدمات ارزنده جناب آقای اردشیر درویشی


✅جلسه تکریم از خدمات ارزنده جناب آقای اردشیر درویشی در حوزه اتومبیلرانی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی کشور و جلسه هم اندیشی هیات های شهرستانها وبخشهای تابع هیات موتورسواری و اتومبیلرانی استان البرز به میزبانی هیات موتورسواری و اتومبیلرانی شهرستان طالقان با حضور
✔️آقای درویشی ؛ رئیس محترم هیات موتورسواری و اتومبیلرانی استان البرز

✔️آقای کشتکار ؛ رئیس محترم هیات موتورسواری و اتومبیلرانی و مسئول حوزه اتومبیلرانی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی شرق شهرستان کرج

✔️آقای  صالحی؛  رئیس محترم هیات موتورسواری و اتومبیلرانی و مسئول حوزه اتومبیلرانی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی شهرستان طالقان

✔️آقای خردمند ؛ رئیس محترم هیات موتورسواری و اتومبیلرانی و مسئول حوزه اتومبیلرانی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی شهرستان فردیس

✔️آقای شکور ؛ رئیس محترم هیات موتورسواری و اتومبیلرانی و مسئول حوزه اتومبیلرانی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی شهرستان اشتهارد

✔️آقای مهرپرور؛  رئیس محترم هیات موتورسواری و اتومبیلرانی و مسئول حوزه اتومبیلرانی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی شهرستان چهارباغ

✔️آقای توانگر؛  رئیس محترم هیات موتورسواری و اتومبیلرانی و مسئول حوزه اتومبیلرانی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی شهرستان ساوجبلاغ

✔️آقای ملکی ؛ رئیس محترم هیات موتورسواری و اتومبیلرانی و مسئول حوزه اتومبیلرانی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی بخش آسارا

✔️آقای  فرجی ؛ رئیس محترم کمیته رالی هیات موتورسواری و اتومبیلرانی شرق شهرستان کرج

شنبه یازدهم دی ماه برگزار شد.

✅آقای درویشی ضمن تشکر از زحمات حاضران به تبادل نظر و گفتگو در خصوص راهکارهای اجرایی برنامه های زمستانه هیات موتورسواری و اتومبیلرانی استان البرز  پرداختند .@alborzmac

اردشیر درویشی؛ مرد خوش نام ورزش موتورسواری و اتومبیلرانی با کانون جهانگردی و اتومبیلرانی کشور خداحافظی کرد.


اردشیر درویشی؛ مرد خوش نام ورزش موتورسواری و اتومبیلرانی  با کانون جهانگردی و اتومبیلرانی کشور خداحافظی کرد.

شاید این ، عجیب ترین خبری باشد که این روزها بر سر زبان ها افتاده است. موتورسواران و اتومبیلرانان ، علاقه مندان به ورزش موتورسواری و اتومبیلرانی حیران و متعجب از این اتفاق ناباورانه این خبر را نقل می کنند ،تا شاید یکی بگوید :«خیر ...» شاید یکی بگوید:« خبر تکذیب شد .»

اما  ، خبر واقعی است .

اردشیر درویشی که طی چهار سال مدیریت حوزه اتومبیلرانی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی کشور بی نظیرترین رویدادهای فرهنگی و ورزشی را در کشور رقم زد ، امروز با کانون خداحافظی کرد.

از سال 1314 که کانون جهانگردی و اتومبیلرانی کشور تاسیس شد تا امروز که دی ماه 1400 است تقریبا صد سال می گذرد. و حوزه اتومبیلرانی کانون از این عمر صد ساله فقط چهار سال زندگی کرد. چهارسالی که اردشیر درویشی به عنوان مدیر و متولی حوزه اتومبیلرانی دلسوزانه و متعهدانه ، روح تازه ای به ورزش موتورسواری و اتومبیلرانی دمید و انصافا این ورزش مهیج و پرطرفدار را زنده کرد. هم گرد و غبار خودروهای تاریخی و کلاسیک را برداشت هم به عنوان تنها متولی سافاری کشور تورینگ و طبیعتگردی و سافاری را ساماندهی کرد. هم به فکر باشگاه سفیران ایمنی جاده ها بود هم دغدغه آموزش صحیح موتورسواری و اتومبیلرانی  را داشت پس با راه اندازی حوزه های اتومبیلرانی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی در سراسر کشور ،کمیته ها و کلوپ های تخصصی موتورسواری و اتومبیلرانی  ،تعامل با نهادهای ذیربط برای پویایی و توسعه و تسهیل اتومبیلرانی و موتورسواری راه را برای آموزش و ترویج فرهنگ اتومبیلرانی و موتورسواری هموار کرد .
تلاش برای شناسایی میراث فرهنگی و آثار باستانی ، رونق صنایع دستی و هنرهای سنتی ، احیا بومگردی و طبیعتگردی و آئین و سنن بومی و محلی... و از همه مهم‌تر ؛ ترویج فرهنگی رانندگی ایمن و‌کاهش تصادفات شهری و‌جاده ای  اتفاقاتی بود که در قالب رالی های گردشگری ،رژه ، همایش ها و نمایشگاه های خودرویی و موتوری و‌مشارکت همه اقشار مردم در سطح کشور اجرایی شد و همه به تدبیر و درایت مردی ممکن شد که اسطوره موتورسواری و اتومبیلرانی کشور است . مردی که جز «اردشیر درویشی» نمی تواند باشد.

نگاهی به کارنامه درخشان و پرافتخار مرد بی جایگزین موتورسواری و اتومبیلرانی کشور، نشان می دهد که او متعهدانه و دلسوزانه این کشتی به گل نشسته را به راه انداخت و چهار سال  در این دریای طوفان زده چنان ماهرانه ناخدایی کرد که  هرگز هیچ کس به گرد پایش هم نخواهد رسید.

اینکه اردشیر درویشی چرا با کانون خداحافظی کرد ، بماند....

ولی ما  می دانیم او اهل سازندگی است .اهل آبادانی است .او بلد است چگونه روح شادی و نشاط را در جامعه زنده کند .او پر انرژی و خستگی ناپذیر است .ما  می دانیم او بلد است همه متخصصان ، کارشناسان و اهالی موتورسواری و اتومبیلرانی را فارغ از اینکه اهل کجا باشند و جغرافیای کدام منطقه بر لهجه و لباس و رفتارشان نقش بسته باشد دور هم جمع کند تا دوستانه و عاشقانه به مردم خدمت کنند ،چرا که اردشیر درویشی جز تعهد قلبی  و انگیزه خدمت به مردم نداشت و ندارد.
و همین تعهد است که او را قادر می سازد رالی بی نظیر گردشگری را به طور همزمان در سیزده استان کشور اجرایی کند . رویدادی که نه تنها در ایران ،که در دنیا بی نظیر است. اصلا  این چهار سال اتفاق های بی تکراری در حوزه موتورسواری و اتومبیلرانی کشور افتاد. میزبانی از گروه موتورسواران گردشگر فرانسوی، اولین رالی گردشگری کمپر و کاروانینگ در ایران، راه اندازی کلوپ ملی کمپر و کاروانیگ برای اولین بار در کشور  با  بیش از دو هزار دستگاه خودرو و اجرای  رالی تور های مختلف گردشگری و نمایشگاه های متعدد
راه اندازی کلوپ موتورسواری ، دوچرخه سواری ، اسب سواری و دو و میدانی برای اولین بار در کشور
عضویت کانون جهانگردی و اتومبیلرانی کشور در فدراسیون بین المللی وسایل نقلیه تاریخی (FIVA)

همه و همه از اتفاقاتی است که می دانیم یک روز دلمان برای تکرارش تنگ خواهد شد.
💢
جناب آقای اردشیر درویشی ؛اسطوره ماندگار موتورسواری و اتومبیلرانی کشور

مدیر محترم ، محبوب و مردمی
برای ما همین بس که چندی در هوایی نفس کشیدیم که آغشته به نفس های  صمیمی و گرم شما بود . دوستی و همکاری با شما لوح افتخاری است که بر دیواره قلبمان حک کرده ایم.
هرچند که دلمان می خواست شما همچنان مدیر و متولی حوزه اتومبیلرانی کشور می ماندید تا  از اعجاز درایت و تدبیر شما رویدادهای تازه ای در تاریخ اتومبیلرانی کشور رقم بخورد...
اما صدحیف که مدتهاست  در این سرزمین حرفی  و عملی از تخصص ، تجربه ، شایسته سالاری و قدرشناسی نیست 

با آرزوی سلامتی ، سربلندی و عمر باعزت برای شما که نامتان به نیکی و افتخار در تاریخ این سرزمین  ماندگار است

@alborzmac

آموزش مهارتهای همگانی اتومبیلرانی و اسلالوم

💢آموزش مهارتهای همگانی اتومبیلرانی و اسلالوم 

توسط هیات موتورسواری و اتومبیلرانی غرب شهرستان کرج ( کمیته اسلالوم ) با حضور سی و پنج داوطلب ، روز جمعه دهم دی ماه در پیست حصارک کرج به صورت رایگان برگزار شد 

✅آقای درویشی ؛ رئیس محترم هیات موتورسواری و اتومبیلرانی استان البرز ، مراتب  تشکر خود را از 

✔️آقای میرزایی ؛ رئیس محترم هیات موتورسواری و اتومبیلرانی غرب شهرستان کرج 

✔️آقای عزتی ؛ رئیس محترم کمیته اسلالوم هیات موتورسواری و اتومبیلرانی غرب شهرستان کرج و‌ تمامی شرکت کنندگان در این دوره آموزشی ابراز کردند .

 

PARTLY CLOUDY

1.28°C

کرج

PARTLY CLOUDY
رطوبت: ۰.۷۴%
وزش باد: NW در جهت ۷.۷۳ متر در ثانیه
شنبه -۱.۹۲°C / ۷.۸۵°C সারাদিন প্রায় মেঘাছন্ন
یکشنبه -۱.۵۸°C / ۸.۹۹°C সারাদিন পরিষ্কার
دوشنبه -۰.۸۲°C / ۹.۶۹°C সারাদিন পরিষ্কার
سه شنبه -۱.۹۱°C / ۱۰.۳۴°C সারাদিন পরিষ্কার
چهارشنبه -۳.۷۲°C / ۱۱.۷°C সারাদিন পরিষ্কার

خبرنامه

آمار بازدیدکنندگان

امروز218
دیروز409
هفته3741
ماه14741
مجموع2109375

08 بهمن 1400
هیات موتور سواری و اتومبیل رانی استان البرز
استان البرز، کرج، مهرشهر
info@alborz-mac.ir
۵۰۰۰۱۷۱۷۱۰۱۰۱۰

پشتیبانی سایت

تبلیغات