افتتاح نمايشگاه بين المللي تقويت، تزئين و خدمات خودرو


🔷🔶مراسم افتتاحيه نمايشگاه  بين المللي تقويت، تزئين و خدمات  خودرو روز پنجشنبه ششم خرداد ماه در نمايشگاه بين المللي تهران برگزار شد


🔶اين مراسم با حضور
✅آقاي اربابي ؛ مديرعامل محترم كانون جهانگردي و اتومبيلراني كشور

✅آقاي درويشي ؛ مدير محترم حوزه اتومبيلراني كانون جهانگردي و اتومبيلراني كشور

✅آقاي زماني ؛ مديرعامل محترم شركت سهامي نمايشگاه هاي بين المللي

✅آقاي طوماري؛ مديرعامل محترم شركت tunex


و ساير مسئولان و علاقه مندان با رعايت كامل پروتکل های بهداشتی در فضاي باز و سالن هاي  نمايشگاه برگزار شد.🔶آقای درویشی ؛ با اشاره به اهمیت نقش برگزاری نمایشگاهها در پیشرفت  و‌توسعه اتومبیلرانی بیان کردند:« پیشینه برگزاری نمایشگاه خودرو  و بررسی آماری و‌میدانی نمایشگاهها ، بیانگر  نقش موثر و شاخص برگزاری نمایشگاهها در رشد و توسعه صنعت اتومبیلرانی است. »
وی نمایشگاه بین المللی تقویت، تزئین و خدمات خودرو  را، فرصت مناسبی برای توسعه همگانی صنعت اتومبیلرانی  دانستند و.
افزود:« نمایشگاهها ، در حقیقت کارگاه های آموزشی چند روزه  هستند که شرکت کنندگان با خودروهای مختلف اعم از تورینگ ‌سافاری، کمپر ‌‌کاروانینگ ، آفرود ، کلاسیک ‌- تاریخی و .... در آن حاضر می شوند ‌.  و فرصت مناسبی است برای تبادل تجربیات و گفتگو پیرامون خودرو و آشنایی با دستاوردهای نوین جهان در زمینه تقویت ، تیونینگ و خدمات خودرو .»

🔷آقای درویشی در ادامه با تاکید بر استفاده از تجهیزات استاندارد اظهار کردند:«تمامی لوازمی  که برای تیونینگ و‌ حتی سافاری و طبیعتگردی  و رالی تورهای گردشگری و .... استفاده می شود باید استاندارد و ایمن باشند . با توجه به هزینه بالای این لوازم ، نمایشگاه می‌تواند فرصت مناسبی برای تولید کننده باشد تا کالای استاندارد را بدون واسطه و با قیمت مناسب  برای مصرف کنندگان داخلی و خارجی ارائه کند. »


🔶ايشان با اشاره به حضور مقتدرانه حوزه اتومبيلراني كانون جهانگردي و اتومبيلراني كشور در اين نمايشگاه با خودروهاي آفرود، تورينگ و سافاري، تاريخي - كلاسيك، كمپر و كاروانينگ، اسپرت و مسابقه اي ... و دراختيار داشتن بيشترين غرفه هاي نمايشگاهي  مراتب تشكر خود را از تمامي عوامل اجرايي نمايشگاه. به ويژه مسئولین کمیته هاي  تخصصی حوزه اتومبیلرانی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی کشور و تمامی شرکت کننده ها و مالکین و پرسنل سختکوش حوزه اتومبیلرانی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی کشور ابراز كردند

🔴نمايشگاه بين المللي تقويت، تزئين و خدمات خودرو از روز ششم تا نهم خرداد ماه در نمايشگاه بين المللي تهران داير است و علاقه مندان مي توانند از ساعت  ده الي هجده از نمايشگاه بازديد نمايند.

 

 

تماشای کامل عکس ها در کانال تلگرامی هیأت موتورسواری و اتومبیلرانی استان البرز به نشانی 
alborzmac@