اهدا حكم سفير طلائي ايمني جاده ها

اهدا حكم سفير طلائي ايمني جاده ها

طي حكمي از سوي آقاي اردشير درويشي؛ مديرمحترم حوزه اتومبيلراني كانون جهانگردي و اتومبيلراني جمهوري اسلامي ايران ، آقاي کامبیز  دیرباز هنرپیشه معروف سینما و تئاتر و تلویزیون به عنوان سفير طلائي ايمني جاده ها مفتخر شدند .

اين حكم توسط آقای شروین یگانه مسئول حوزه اتومبیلرانی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی استان تهران به نیابت از جناب آقاي درويشي در برنامه "دست فرمون "اهدا شد

آقاي درويشي ضمن تشكر از زحمات ايشان و تمامي عوامل دست اندركار  برنامه تلويزيوني "دست فرمون" بيان داشتند:" هر حركتي كه منجر به تشويق و ترغيب جامعه به رعايت قوانين راهنمايي و رانندگي باشد، از نظر ما ارزشمند و قابل تحسين است.
اميدواريم كه آقاي ديرباز در كنار ساير قهرمانان ملي و بين المللي موتورسواري و  اتومبيلراني كشور ، الگوي تاثيرگذاري براي جامعه باشند. تا شاهد كاهش تصادفات و ايجاد رانندگي ايمن در كشور باشيم ."

ايشان همچنين تشکر ویژه خود را از آقای لاهرودی؛مسئول كميته آموزش و ايمني جاده هاي حوزه اتومبیلرانی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی کشور ابراز و بيان كردند:"احكام سفیران ایمنی جاده ها، در سه تیپ طلایی ،نقره‌ای و برنزی صادر  و اهدا خواهد شد . 
در اين برنامه احكام  سفيران طلائي ايمني جاده ها به آقاي ديرباز و برخي از  قهرمانان ملی و بین‌المللی اتومبیلرانی و موتورسواری به نیابت سایر قهرمانان اهدا شد .

🔶🔷آقاي درويشي با اشاره به فرارسيدن نوروز سال ١٣٩٩  ضمن تبريك سال جديد و آرزوي سلامتي و تندرستي براي تمام مردم اظهار كردند:" عيد امسال را به پاس قدرداني از زحمات پزشكان، پرستاران و كادر درماني كشور و باهدف همكاري با اين بزرگواران در مهار كروناويروس  و براي حفظ سلامتي عزيزانمان در خانه مي مانيم .اميدوارم تمام قهرمانان ، موتورسواران و اتومبيلرانان كشور در اين حركت فرهنگي - اجتماعي شركت كنند. تا به زودي شاهد مهار اين ويروس در كشور باشيم."
 
 
تماشای گزارش تصویری در کانال تلگرامی هیأت به نشانی 

@alborzmac

آخرین مطالب