آخرین خبرها

اولین رالی بزرگ خانوادگی شمال در استان البرز آغاز شد

اولین رالی بزرگ خانوادگی شمال در استان البرز آغاز شد

 

 اولین رالی بزرگ خانوادگی شمال به مناسبت نکوداشت سالروز آزاد سازی خرمشهر صبح پنج شنبه با حضور جناب آقای مهندس سید علی آقازاده مدیرعامل محترم شرکت مادر تخصصی توسعه ایرانگردی و جهانگردی، جناب آقای مهندس وادی خیل معاون محترم مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان البرز، جناب آقای هوشنگ افشاری رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان کرج و جناب آقای اردشیر درویشی رئیس هیات موتور سواری و اتومبیل‌رانی استان البرز از مقابل فرهنگسرای میلاد در جهانشهر کرج آغاز شد.
دراین برنامه فرهنگی گردشگری یکصد دستگاه خودرو سواری با حدود ۳۰۰ سرنشین به سمت شهرستان نور استان مازندران به حرکت درآمدند.
اردشیر درویشی رئیس هیات موتور سواری و اتومبیل‌رانی استان البرز گفت: این برنامه با هدف ترویج فرهنگ درست رانندگی و گردشگری به مدت دو روز به صورت رفت و برگشت اجرا می شود. و در پایان به شرکت کنندگان هدایایی داده خواهد شد.
وی ادامه داد: ۲۰ دستگاه موتورسیکلت با حجم بالای 400 سی‌سی این کاروان رالی را همراهی می کند.
اردشیر درویشی با بیان اینکه برنامه‌ریزی خوبی برای برگزاری هرچه بهتر این رالی صورت گرفته است، گفت: در برگزاری این رالی کمیته‌های مختلف هیات موتور وسواری و اتومبیل‌رانی استان البرز، فدراسیون اتومبیل‌رانی و موتور سواری، پلیس راهور و مسئولان انتظامی دو استان البرز و مازندران نقشی اساسی دارند.

در پایان از استانداری البرز و مازندران، اداره ورزش و جوانان استان البرز، صدا و سیمای استان البرز، پلیس راهور و خبرگزاری‌ها کمال تشکر و قدردانی را داشتند. همچنین از جناب آقای فرهانی ریاست محترم موتور سواری و اتومبیل‌رانی شهرستان کرج که سهم ویژه‌ای در برگزاری این مسابقه را داشتند تشکر ویژه‌ای نمودند.

CLEAR

21.71°C

کرج

CLEAR
رطوبت: ۰.۳۳%
وزش باد: ESE در جهت ۴.۹۳ متر در ثانیه
چهارشنبه ۱۳.۸۸°C / ۲۹.۳۶°C সারাদিন পরিষ্কার
پنج شنبه ۱۳.۹۲°C / ۲۸.۵۴°C সারাদিন পরিষ্কার
جمعه ۱۱.۷۲°C / ۲۶.۰۱°C সারাদিন পরিষ্কার
شنبه ۱۰.۵۶°C / ۲۵.۸۲°C সারাদিন পরিষ্কার
یکشنبه ۹.۵۸°C / ۲۴.۷۴°C সারাদিন পরিষ্কার

خبرنامه

آمار بازدیدکنندگان

امروز220
دیروز456
هفته1704
ماه14069
مجموع2048647

06 مهر 1400
هیات موتور سواری و اتومبیل رانی استان البرز
استان البرز، کرج، مهرشهر
info@alborz-mac.ir
۵۰۰۰۱۷۱۷۱۰۱۰۱۰

پشتیبانی سایت

تبلیغات