آخرین خبرها

اولین رالی بزرگ خانوادگی شمال در استان البرز آغاز شد

اولین رالی بزرگ خانوادگی شمال در استان البرز آغاز شد

 

 اولین رالی بزرگ خانوادگی شمال به مناسبت نکوداشت سالروز آزاد سازی خرمشهر صبح پنج شنبه با حضور جناب آقای مهندس سید علی آقازاده مدیرعامل محترم شرکت مادر تخصصی توسعه ایرانگردی و جهانگردی، جناب آقای مهندس وادی خیل معاون محترم مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان البرز، جناب آقای هوشنگ افشاری رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان کرج و جناب آقای اردشیر درویشی رئیس هیات موتور سواری و اتومبیل‌رانی استان البرز از مقابل فرهنگسرای میلاد در جهانشهر کرج آغاز شد.
دراین برنامه فرهنگی گردشگری یکصد دستگاه خودرو سواری با حدود ۳۰۰ سرنشین به سمت شهرستان نور استان مازندران به حرکت درآمدند.
اردشیر درویشی رئیس هیات موتور سواری و اتومبیل‌رانی استان البرز گفت: این برنامه با هدف ترویج فرهنگ درست رانندگی و گردشگری به مدت دو روز به صورت رفت و برگشت اجرا می شود. و در پایان به شرکت کنندگان هدایایی داده خواهد شد.
وی ادامه داد: ۲۰ دستگاه موتورسیکلت با حجم بالای 400 سی‌سی این کاروان رالی را همراهی می کند.
اردشیر درویشی با بیان اینکه برنامه‌ریزی خوبی برای برگزاری هرچه بهتر این رالی صورت گرفته است، گفت: در برگزاری این رالی کمیته‌های مختلف هیات موتور وسواری و اتومبیل‌رانی استان البرز، فدراسیون اتومبیل‌رانی و موتور سواری، پلیس راهور و مسئولان انتظامی دو استان البرز و مازندران نقشی اساسی دارند.

در پایان از استانداری البرز و مازندران، اداره ورزش و جوانان استان البرز، صدا و سیمای استان البرز، پلیس راهور و خبرگزاری‌ها کمال تشکر و قدردانی را داشتند. همچنین از جناب آقای فرهانی ریاست محترم موتور سواری و اتومبیل‌رانی شهرستان کرج که سهم ویژه‌ای در برگزاری این مسابقه را داشتند تشکر ویژه‌ای نمودند.

PARTLY CLOUDY

1.28°C

کرج

PARTLY CLOUDY
رطوبت: ۰.۷۴%
وزش باد: NW در جهت ۷.۷۳ متر در ثانیه
شنبه -۱.۹۲°C / ۷.۸۵°C সারাদিন প্রায় মেঘাছন্ন
یکشنبه -۱.۵۸°C / ۸.۹۹°C সারাদিন পরিষ্কার
دوشنبه -۰.۸۲°C / ۹.۶۹°C সারাদিন পরিষ্কার
سه شنبه -۱.۹۱°C / ۱۰.۳۴°C সারাদিন পরিষ্কার
چهارشنبه -۳.۷۲°C / ۱۱.۷°C সারাদিন পরিষ্কার

خبرنامه

آمار بازدیدکنندگان

امروز240
دیروز409
هفته3763
ماه14763
مجموع2109397

08 بهمن 1400
هیات موتور سواری و اتومبیل رانی استان البرز
استان البرز، کرج، مهرشهر
info@alborz-mac.ir
۵۰۰۰۱۷۱۷۱۰۱۰۱۰

پشتیبانی سایت

تبلیغات