برگزاری دوره های آموزشی موتورکراس به صورت تئوری و عملی در پیست موتورکراس هیو


برگزاری  دوره های آموزشی موتورکراس به صورت تئوری و عملی در پیست موتورکراس هیوآقای درویشی؛ رئیس محترم هیأت موتورسواری و اتومبیلرانی استان البرز ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات به درگاه حق تعالی بیان داشتند:" با توجه به حضور استعدادهای بالقوه موتورسواری و اتومبیلرانی در استان البرز و لزوم آموزش و تربیت هنرجویان جهت حضور و درخشش در عرصه های ملی و بین المللی و ایجاد انگیزه های موثر برای جذب هدفمند جوانان و علاقه مندان  ، دوره های آموزشی موتورکراس به صورت عملی و تئوری در حال برگزاری می باشد.

✳️کلاس های آموزشی موتورکراس روزهای پنجشنبه و جمعه هر هفته در شهرستان ساوجبلاغ پیست موتورکراس هیو ، در هر دو بخش بانوان و آقایان برگزار می شود. این دوره ها شامل دو جلسه تئوری و یازده جلسه عملی است که  تحت نظارت و مربیگری اساتید ممتاز موتورکراس برگزار می شود.

آقاي درويشي همچنين مراتب تشكر ويژه خود را از خانم جعفرپور؛ مسئول محترم بخش موتورسواري بانوان هيات موتورسواري و اتومبيلراني استان البرز  و آقاي توانگر؛ رييس محترم هيات موتورسواري و اتومبيلراني شهرستان ساوجبلاغ به پاس زحمات و تلاش هاي مسئولانه در برگزاري كلاسها ابراز داشتند.

 

 

همراه ما باشید در کانال تلگرامی هیأت به نشانی  alborzmac@

آخرین مطالب