آخرین خبرها

تقدير از چهار قهرمان ملي موتورسواري خردسال و‌نوجوان منطقه توریستی هیو


💢تقدير از چهار قهرمان ملي موتورسواري خردسال و‌نوجوان منطقه توریستی هیو

💢روز پنجشنبه ؛ هجدهم شهریور ماه طی مراسمی که در منطقه توریستی ورزشی هیو شهرستان ساوجبلاغ استان البرز برگزار شد ، چهار قهرمان ملی موتورسواری خردسال و نوجوان البرز از طرف کانون جهانگردی و اتومبیلرانی کشور  مورد تقدیر و تشویق قرار گرفتند .

✅آقای درویشی ؛ مدیر محترم حوزه اتومبیلرانی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی کشور و رئیس هیات موتورسواری و اتومبیلرانی استان البرز با حضور در این مراسم به نیابت از آقای دکتر اربابی ؛ مدیرعامل محترم کانون جهانگردی و اتومبیلرانی کشور به چهار قهرمان خردسال و نوجوان استان البرز ، لوح تقدیر و کارت هدیه به مبلغ پنج میلیون ریال به هر کدام اهدا کردند.

💢النا معدنی پور، رکسانا معدن کن، امیر حسین معدن نژاد و علیرضا قنبرلو چهار قهرمان ملی موتورسواری هستند که با تلاش شبانه روزی و پشتکار فراوان در منطقه توریستی هیو فعالیت می نمایند و‌ مورد  تقدیر و تشویق قرار گرفتند .

✅آقای درویشی با آرزوی سلامتی برای هر چهار نفر و تشکر از حمایت آقای اربابی بیان کردند :« توجه به ورزش خردسالان و نوجوانان و ایجاد انگیزه و‌تشویق برای ادامه تمرینات و آموزش های علمی و اصولی و ارائه برنامه هدفمند مناسب آموزشی ‌‌- تمرینی - تفریحی برای این نوجوانان مستعد ، راه مطمئنی برای افتخارآفرینی آنان در عرصه های ملی و بین المللی است و بی شک فردای روشنی را برای خود ، استان البرز و کشور در عرصه ورزش مهیج موتورسواری رقم خواهند زد.»


✅وی افزود :« حوزه اتومبیلرانی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی کشور حامی تمامی خردسالان و نوجوانان مستعد کشور در ورزش موتورسواری و اتومبیلرانی خواهد بود. »

💢در این مراسم همچنین آقای حسین سلطانی،  یک حلقه لاستیک موتورسیکلت به یکی از چهار قهرمان ملی موتورسواری نوجوان منطقه توریستی هیو اهدا کردند.

💢در ادامه جلسه هم اندیشی و هم افزایی فعالیت های کمیته های آفرود، تورینگ و سافاری و بخش موتورسواری هیات موتورسواری ‌اتومبیلرانی استان البرز و هیات موتورسواری و اتومبیلرانی هیو با حوزه اتومبیلرانی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی کشور با حضور آقای درویشی و‌مسئولان مربوطه برگزار شد .

💢این جلسه با محوریت توسعه  فعالیت های سافاری و طبیعتگردی  منطقه نمونه گردشگری هیو  و‌فضا سازی برای گسترش کمپر و کاروانینگ در این  منطقه تشکیل شد و‌حاضران به گفتگو و تبادل نظر  در زمینه راهکارهای اجرایی پرداختند.


@alborzmac

CLEAR

21.71°C

کرج

CLEAR
رطوبت: ۰.۳۳%
وزش باد: ESE در جهت ۴.۹۳ متر در ثانیه
چهارشنبه ۱۳.۸۸°C / ۲۹.۳۶°C সারাদিন পরিষ্কার
پنج شنبه ۱۳.۹۲°C / ۲۸.۵۴°C সারাদিন পরিষ্কার
جمعه ۱۱.۷۲°C / ۲۶.۰۱°C সারাদিন পরিষ্কার
شنبه ۱۰.۵۶°C / ۲۵.۸۲°C সারাদিন পরিষ্কার
یکشنبه ۹.۵۸°C / ۲۴.۷۴°C সারাদিন পরিষ্কার

خبرنامه

آمار بازدیدکنندگان

امروز216
دیروز456
هفته1700
ماه14065
مجموع2048643

06 مهر 1400
هیات موتور سواری و اتومبیل رانی استان البرز
استان البرز، کرج، مهرشهر
info@alborz-mac.ir
۵۰۰۰۱۷۱۷۱۰۱۰۱۰

پشتیبانی سایت

تبلیغات