جلسه هم انديشي و برنامه ريزي هيات موتورسواري و اتومبيلراني استان البرز

 
جلسه هم انديشي و برنامه ريزي هيات موتورسواري و اتومبيلراني استان البرز✳️طي جلسه اي كه عصر امروز دوشنبه بيست و دوم ارديبهشت ماه با حضور آقاي درويشي؛ رييس محترم هيات موتورسواري و اتومبيلراني استان البرزبرگزارشد ، ضمن اهدا احكام روساي و مسئولان كميته ها و كلوپ هاي استاني  ، برنامه هاي پيش بيني شده هيات در سال ١٣٩٩ در زمينه برگزاري مسابقات ، همايشها، نمايشگاههاي تخصصي ، دوره هاي آموزشي ، مورد بررسي قرار گرفت .

🔷آقاي درويشي ضمن تشكر از حضور آقايان
✔️صباحي؛ مسئول محترم كميته اتومبيلراني هيات البرز 
✔️عطايي؛ رييس محترم كميته دو ديفرانسيل  هيات البرز
✔️جعفري؛ رييس محترم كميته آفرودهيات البرز
✔️عادل پور، رييس محترم كميته فني هيات البرز
✔️هجران؛ رييس محترم كميته حراست و انتظامات هيات البرز
✔️محمدي؛ رييس محترم كميته اسلالوم    هيات البرز 
✔️قاسمعلي؛ رييس محترم كميته بازرسي.هيات البرز 
✔️پورمظاهري؛ رييس محترم كميته موتورريس هيات البرز
✔️خادم الحسيني؛رييس محترم كميته رانندگان بدلكار هيات البرز
✔️دوستي؛ دبير محترم  كميته بازرسيهيات البرز
✔️نشاطي؛ مسئول محترم همايش كلوپ اسپرت و تيوتينگ هيات البرز
✔️افشار؛ مسئول محترم تداركات و پشتيباني كلوپ اسپرت و تيوتينگ  هيات البرز

نتايج اين نشست را مثبت ارزيابي كردند و بيان داشتند:" سال ٩٩ برنامه هاي متنوع و متعددي در زمينه توسعه موتورسواري و اتومبيلراني به ويژه در زمينه آموزش خواهيم داشت .
توسعه قهرماني و حرفه اي موتورسواري و اتومبيلراني يكي از برنامه هايي است كه به طور جد به آن خواهيم پرداخت تا شاهد درخشش و افتخارآفريني موتورسواران و اتومبيلرانان البرز در مسابقات ملي و بين المللي باشيم.

ايشان با اشاره به ضرورت توسعه همگاني ورزش با هدف افزايش نشاط اجتماعي ابراز كردند:" هيات البرز تجربه هاي موفقي در زمينه توسعه همگاني موتورسواري و اتومبيلراني داشته است . برگزاري مسابقات و همايش هاي بيشمار به منظور  جذب استعدادهاي بالقوه و جوانان علاقه مند و ساماندهي اين ورزش مهيج و پرطرفدار در استان  ، كسب عناوين متعدد قهرماني كشور توسط ورزشكاران استان،  از نتايج درخشان  فعاليتهاي هيات استان البرز است ."

آقاي درويشي همچنين اظهار داشتند:" طبق سالهاي گذشته و با توجه به اهداف بلند مدت هيات، امسال هم برنامه هاي فرهنگي متنوعي به مناسبتها ي مختلف ملي و مذهبي خواهيم داشت . ايجاد زمينه هاي آشنايي با فرهنگ و تمدن ديرينه ايراني - اسلامي، زمينه سازي توسعه و تسهيل گردشگري، طبيعتگردي و بوم گردي از ديگر برنامه هاي هيات در سال ١٣٩٩ خواهد بود."
آقاي درويشي ضمن آرزوي سلامتي و موفقيت براي تمامي مسئولان و ورزشكاران استان البرز ، احكام آقايان  هجران، خادم الحسيني، دوستي، نشاطي و  افشار را به آنان اهدا كردند .


@alborzmac

آخرین مطالب