حضور چشمگیر حوزه اتومبیلرانی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی کشور در مراسم افتتاحیه نمایشگاه گردشگری و صنایع دستی تهران


🔴حضور چشمگیر حوزه اتومبیلرانی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی کشور در مراسم افتتاحیه نمایشگاه گردشگری و صنایع دستی  تهران

🔶🔷نمایشگاه گردشگری و صنایع دستی تهران امروز سه شنبه پنجم اسفند ماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران افتتاح شد و حوزه اتومبیلرانی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی کشور حضور چشمگیر و قابل توجهی داشت.
🔷نمایشگاه خودروهای کمپر و کاروانینگ، سافاری، کلاسیک و تاریخی،  و موتورسیکلت های گردشگری که توسط حوزه اتومبیلرانی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران برگزار شد مورد استقبال زیاد عموم علاقه مندان قرار گرفت.


✅آقای درویشی؛ مدیر محترم حوزه اتومبیلرانی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی کشور ضمن تشکر از
 ✔️آقای گل بنفش؛ مسئول محترم کلوپ کمپر و کاروانینگ حوزه اتومبیلرانی کانون
✔️آقای شهریاری؛ مسئول محترم کلوپ ملی سافاری حوزه اتومبیلرانی کانون
✔️آقای کارخانه؛ مسئول محترم کلوپ ملی سافاری حوزه اتومبیلرانی کانون در استان تهران
✔️آقایان مظفری، دولت آبادی، دل زنده، آقا محمد و اسدی ، پرسنل محترم حوزه اتومبیلرانی کانون
بیان کردند:" حضور و استقبال از نمایشگاه خودرویی و موتوری در نمایشگاه گردشگری و  صنایع دستی  بسیار چشمگیر بود ولی به دلیل فضای محدودی که بابت برگزاری نمایشگاه در اختیار حوزه اتومبیلرانی قرارگرفته بود علی رغم میل باطنی ناچار شدیم تعداد محدودی از خودروها و موتورسیکلت ها را در این نمایشگاه شرکت دهیم. "

✅ایشان ضمن قدرداني از حضور و همراهي  آقايان  حمیدرضا حمزه لویی
، عدلی ، امیر خانی ، علی آذری، محسن آیین افروزی ، تاج بخش ، حامد میرعلینقی، رضاخوش خصلت، امیر رسایی، قاسم عبدالهی، بهمن سهیلی، کمال فاطمی، ناصر ابراهیمی، علیرضا خدا کرم، مرتضی خرسند، رضا راد، منصوري ،  مراتب تشكر ويژه خود را از حضور آقای رضا زینت بخش؛ به عنوان اولین سفیر فرهنگ  ترافیک، سفیر صلح و محیط زیست که با موتورسیکلت به دور ایران سفر کرده اند،  بیان داشتند :"  ترویج فرهنگ رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی،و ایجاد رانندگی ایمن و کاهش تصادفات جاده ای و درون شهری ،  یکی از مهم ترین اهداف حوزه اتومبیلرانی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی است. سفیران ایمنی جاده ها كلوپی است که با همین نیت در حوزه اتومبیلرانی کانون راه اندازی شد.»

✅وی افزود:« نقش موثر اتومبیلرانی و موتورسواری در توسعه گردشگری و ایجاد رونق در صنایع دستی و هنرهای سنتی بر کسی پوشیده نیست .  و با برنامه ریزی دقیق و منسجم می‌توان از این پتانسیل بالا برای توسعه و رشد گردشگری ، طبیعتگردی، بومگردی. آشنایی با تاریخ و تمدن دیرینه و صنایع دستی ایران استفاده بهینه کرد.»

✅آقای درویشی همچنین ضمن آرزوی سلامتی و عمر باعزت ،  مراتب تشکر خود را از تمامي  شرکت کنندگان و ميهمانان ، در همایش  خودرویی و موتوری  نمایشگاه گردشگری ‌ صنایع دستی تهران ابراز کردند.

 

تماشای تمامی عکس ها در کانال هیأت موتورسواری و اتومبیلرانی استان البرز به نشانی: 
alborzmac@