رالی تور خانوادگی گردشگری و بوم شناسی خودروهای دودیفرانسیل برگزار شد


🔴رالی تور خانوادگی گردشگری و بوم شناسی خودروهای دودیفرانسیل برگزار شد🔶🔷هیات موتورسواری و اتومبیلرانی استان البرز با همکاری حوزه اتومبیلرانی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران روز جمعه دوازدهم دی ماه یک دوره رالی تور خانوادگی گردشگری و بوم شناسی خودروهای دودیفرانسیل جام طبیعت البرز برگزار کرد.

🔶این رالی به مناسبت گرامیداشت اولین سالگرد شهادت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در مسیر کرج ، مهرشهر( مجتمع فرهنگی تجاری پرشین) به سمت طالقان برگزارشد.

🔷بیش از پنجاه دستگاه خودروی دودیفرانسیل در این رالی شرکت کردند و با رانندگی در مسیر های کوهستانی و ‌ برفی به بازدید از جاذبه های طبیعی ‌گردشگری ، بومگردی و تاریخی پرداختند.
🔶تست خودروهای دودیفرانسیل و مسابقه عکاسی از طبیعت و جاذبه های گردشگری از دیگر برنامه های رالی تور خانوادگی  گردشگری و بومشناسی خودروهای دودیفرانسیل بود.

✅آقای درویشی ؛ مدیر محترم حوزه اتومبیلرانی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی کشور و‌رییس هیات موتورسواری و‌اتومبیلرانی استان البرز با تاکید بر اهمیت حفظ و‌معرفی جاذبه های طبیعی ‌ گردشگری و‌تاریخی بیان داشتند:« مهارت رانندگی در جاده های برفگیر و کوهستانی لازمه داشتن تمرین ‌ و آموزش است . خوشبختانه شرکت کنندگان توانستند ضمن بهره مندی از طبیعت زیبای استان البرز و‌آشنایی با جاذبه های گردشگری ، تمرین و مهارت و آمادگی لازم را برای شرکت در مسابقات اتومبیلرانی کسب کنند.»

ایشان با اشاره به سوابق حضور موثر و‌همکاری شایسته رانندگان خودروهای دودیفرانسیل در شرایط بحرانی و بلایای طبیعی افزودند:« رانندگان مجرب و ماهر در تمامی  موارد و در تمام‌کشور کنار آسیب دیدگان سیل و زلزله  سال های اخیر ایستادند ‌وبه یاری آنها شتافتند . این  کار علاوه بر مرام پهلوانی و‌ رعایت اخلاق ورزشی ، تجربه و‌تخصصی می‌خواهد که با حضور در رالی تورهای گردشگری کوهستانی ، به دست خواهد آمد.»

آقای درویشی مراتب قدردانی خود را از آقای صالحی؛ مسول کمیته آفرود هیات شهرستان طالقان
و آقایان نظری و غرقی و تمامی شرکت کنندگان به پاس زحمات و تلاش در برگزاری این رالی ابراز داشتند.

 

آخرین مطالب