رالی کویر نوردی بم

رالی کویر نوردی بم به همت حوزه اتومبیلرانی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی استان کرمان و با همکاری هیأت موتورسواری و اتومبیلرانی شهرستان بم  به مناسبت گرامیداشت یاد و نام جانباختگان زلزله پنجم دی ماه سال 1382 شهر بم، امسال نیز با شرکت حدودا سی دستگاه خودرو از شهرستانهای استان برگزار شد.

خودروها طبق گروه بندی های انجام شده(حداکثر هفت دستگاه خودرو در هر گروه)  از روز چهارم دی ماه حرکت خود را از بم به سوی کویر آغاز کردند. و با توجه به مسیرهای مختلف طی دو، سه و چهار روز با رعایت پروتکل های حفظ محیط زیست به کویر نوردی پرداختند.

گردهمایی در آب یلان (هشتادکیلومتری بم ) و بازدید از مناطق آب يلان  تپه هاى ستاره اى  بلند نديده  چاله روباه  كافه گزى  كلوتهاى بم  وروستاى كشيت بم از جمله برنامه های متنوع این رالی بود.

آقای درویشی ؛ مدیر محترم حوزه اتومبیلرانی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی کشور ضمن ابزار قدردانی از زحمات آقای محمد سیری؛ مسئول محترم حوزه اتومبیلرانی کانون در استان کرمان و سایر اعضا و شرکت کنندگان در این رالی بیان داشتند:" گسترش فعالیت های سافاری در سطح کشور و جذب هدفمند علاقه مندان و برنامه ریزی برای توانمند سازی افراد جهت حضور در عرصه های بین المللی از جمله اهداف حوزه اتومبیلرانی کانون است. برخورداری از طبیعت چهارفصل ایران و رانندگی در کویر و کوهستان به اتومبیلرانان این فرصت را می دهد تا ضمن حفظ محیط زیست و طبیعت،  آمادگی ، تخصص و مهارت لازم را کسب نمایند." 

 

آخرین مطالب