راه اندازي رسمي كلو‌پ دوچرخه سواری گردشگری کشور


🔶راه اندازي رسمي كلو‌پ دوچرخه سواری گردشگری کشور

✅آقاي درويشي؛ مدیرمحترم حوزه اتومبیلرانی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی کشور ، طی حکمی رسمی آقای دکتر جواد کشاورز را به عنوان مسئول کلوپ دوچرخه سواری گردشگری حوزه اتومبیلرانی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی کشور منصوب کردند.


ایشان با اشاره به استقبال چشمگیر طبیعتگردان ‌ و علاقه مندان به گردشگری از برنامه های متنوع حوزه اتومبیلرانی کانون در سراسر کشور بیان کردند:« با توجه به نیازسنجی های انجام شده، کلوپ دوچرخه سواری گردشگری حوزه اتومبیلرانی کانون راه اندازی شد.هدف از این کار ، ارتقا سلامت جسمی و روحی علاقه مندان به طبیعت و حفظ محیط زیست است که در قالب برنامه های متنوع و‌منسجم در سراسر کشور فعالیت خود را تحت نظارت حوزه اتومبیلرانی کانون انجام‌خواهند داد.

✅ایشان  با تاکید بر حضور پرشور کودکان و  ‌نوجوانان در رالی تورهای گردشگری خانوادگی افزودند:« ایجاد انگیزه و‌ روحیه مسئولیت پذیری به ویژه در نوجوانان و‌کودکان شرکت کننده در رالی تورهای گردشگری خانوادگی یکی از اهداف راه اندازی کلوپ دوچرخه سواری گردشگری است . تا  موجب تعالی و  ترویج فرهنگ طبیعت دوستی و استفاده بهینه از محیط زیست و گردشگری ساده و طبیعتگردی باشد. »


💢مراسم معارفه و قرائت ابلاغ آقای  دکتر جواد کشاورز؛ به عنوان مسئول کلوپ دوچرخه سواری گردشگری حوزه اتومبیلرانی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی کشور با حضور نمایندگان مردم فهیم کلانشهر شیراز در شورای اسلامی
آقای یگانه ؛ مسئول محترم  حوزه اتومبیلرانی کانون در استان فارس 
مسئولین انتظامی و مقامات استانی فارس

روز یکشنبه ،  سوم اسفند ماه در سالن همایش سلامت در شیراز برگزار شد.

 

 

تماشای تمامی عکس ها در کانال تلگرامی هیأت موتورسواری و اتومبیلرانی استان البرز به نشانی 
alborzmac@