آخرین خبرها

راه اندازی نخستین مدرسه اتومبیلرانی در البرز

اردشیر درویشی از راه اندازی مدرسه اتومبیلرانی در البرز خبر داد.

 

اردشیر درویشی؛ رئیس هیأت موتورسواری و اتومبیلرانی استان البرز اظهار داشت؛ درحال حاضر چند استان در کشورمان در رشته ورزشی مفرح و جوان پسند موتورسواری و اتومبیلرانی دارای قهرمانان، مربیان و ورزشکاران خوبی هستند. درمیان تمام استان های کشور، البرز قطب موتورسواری و اتومبیلرانی به شمار می آید و ورزشکاران آن در طی سه سال اخیر به طور پیاپی سکوهای قهرمانی را از آن خود کردند. اما ما نباید به همین حد اکتفا کنیم. زیرا در صورت تعلل استان های دیگر از البرز جلوتر خواهند رفت.

ایشان مهم ترین نیازهای این رشته ورزشی در البرز را در دو بخش استعداد یابی و توسعه زیرساخت ها توصیف می نمایند و گفتند: متاسفانه علیرغم جوانان با استعداد، مربیان فهیم و مدیران پرتلاش و دلسوزی که در این رشته ورزشی داریم، از نظر امکانات و زیرساخت ها با کمبودهای جدی روبه رو هستیم.

وی بیان داشت؛ اگر امکانات لازم در اختیار جوانان البرز قرار بگیرد آنها حرف های زیادی برای گفتن در حدمسابقات آسیایی و جهانی خواهند داشت. بنابراین امیدواریم که مسئولان توجه بیشتری به این رشته پرطرفدار و مفرح داشته و امکانات و اعتبارات لازم را فراهم کنند.

اردشیر درویشی ادامه داد؛ در بخش استعدادیابی و تربیت نسل جوان برنامه ویژه ای را در دستور کار داریم که از آن جمله می توان به طرح راه اندازی نخستین مدرسه موتورسواری و اتومبیلرانی در البرز اشاره کرد.

وی گفت: فرآیند اخذ مجوز و مقدمات کار انجام شده و این مدرسه در شهریور ماه سالجاری برای نخستین بار راه اندازی خواهد شد.

PARTLY CLOUDY

1.28°C

کرج

PARTLY CLOUDY
رطوبت: ۰.۷۴%
وزش باد: NW در جهت ۷.۷۳ متر در ثانیه
شنبه -۱.۹۲°C / ۷.۸۵°C সারাদিন প্রায় মেঘাছন্ন
یکشنبه -۱.۵۸°C / ۸.۹۹°C সারাদিন পরিষ্কার
دوشنبه -۰.۸۲°C / ۹.۶۹°C সারাদিন পরিষ্কার
سه شنبه -۱.۹۱°C / ۱۰.۳۴°C সারাদিন পরিষ্কার
چهارشنبه -۳.۷۲°C / ۱۱.۷°C সারাদিন পরিষ্কার

خبرنامه

آمار بازدیدکنندگان

امروز208
دیروز409
هفته3731
ماه14731
مجموع2109365

08 بهمن 1400
هیات موتور سواری و اتومبیل رانی استان البرز
استان البرز، کرج، مهرشهر
info@alborz-mac.ir
۵۰۰۰۱۷۱۷۱۰۱۰۱۰

پشتیبانی سایت

تبلیغات