ششمین دوره رالی تور گردشگری خانوادگی ویژه کارکنان پلیس راهور ناجا


🔶🔷به مناسبت بزرگداشت  هفته ناجا، ششمین دوره رالی تور گردشگری خانوادگی ویژه کارکنان پلیس  راهور ناجا برگزار می شود.🔷وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی و کانون جهانگردی و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران با همکاری هیأت موتورسواری و اتومبیلرانی استان البرز  به پاس قدردانی از زحمات پرسنل خدوم و فداکار ناجا، رالی تور گردشگری خانوادگی ویژه  کارکنان پلیس راهور ناجا را در آبان ماه سالجاری برگزار می نمایند.🔴به همین مناسبت امروز دوشنبه بیست و یکم مهرماه، آقای درویشی؛ مدیر محترم حوزه اتومبیلرانی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی و رئیس هیأت موتورسواری و اتومبیلرانی استان البرز در مجموعه ورزشی آزادی تهران  حاضر و با همراهی

☑️آقای دکتر سیف؛ مدیرکل محترم مجموعه ورزشی آزادی

☑️آقای دکتر سهرابیان؛ رئیس محترم فدراسیون قایقرانی جمهوری اسلامی ایران

☑️آقای مهندس موسوی؛ معاون محترم فنی- ورزشی مجموعه ورزشی آزادی

☑️آقای مهندس بابائی نژاد؛ مدیرعامل محترم هتل بین المللی المپیک

جلسه هماهنگی برگزاری رالی  مذکور را برگزار کردند. در این جلسه حاضران به  تبادل نظر و گفت و گو درخصوص اجرای هرچه باشکوه تر رالی پرداختند . گردش شرکت کنندگان در محوطه اطراف دریاچه آزادی و اجرای مراسم معرفی منتخبین و اهدا جوایز در مجموعه دوازده هزار نفری از مصوبات این جلسه بود.🔴آقای درویشی ضمن تشکر از همراهی حاضرین در جلسه با تاکید بر ادامه روند رالی تورهای گردشگری خانوادگی بیان کردند:" اتومبیلرانی می تواند به عنوان یک ابزار در دسترس موجب توسعه گردشگری،  ایجاد روحیه نشاط و همدلی و فرهنگ سازی باشد. تشویق شرکت کنندگان به رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی و همچنین پروتکل های بهداشتی در دوران کرونا و تکرار این فرآیند ، موجب ایجاد فرهنگ  رانندگی ایمن و کاهش تصادفات جاده ای و شهری و تضمین سلامتی و جان هموطنان عزیز خواهد شد. "

ایشان با اشاره سوابق درخشان برگزاری رالی تور خانوادگی گردشگری در سطح کشور افزودند:"  این ششمین دوره رالی تور گردشگری خانوادگی است که به طور ویژه برای کارکنان پلیس راهور ناجا و به پاس قدردانی از زحمات این بزرگواران برگزار می شود که در تمامی دوره ها با استقبال شایانی از سوی شرکت کنندگان مواجه شده ایم . "

 @alborzmac