شور و هيجان اتومبيلرانان سراسر كشور در البرز با مسابقات چندجانبه كشوري اتومبيلراني اسلالوم " جام مدافعان سلامت"


شور و هيجان اتومبيلرانان سراسر كشور در البرز با مسابقات چندجانبه كشوري اتومبيلراني اسلالوم " جام مدافعان سلامت"

با توجه به ابلاغ دبيرخانه ستاد مبارزه با كرونا مبني بر  رفع ممنوعيت مسابقات موتورسواري و اتومبيلراني ، جمعه بيست و سوم خرداد ماه ، اولين مسابقه رسمي اتومبيلراني كشور توسط هيات موتورسواري و اتومبيلراني استان البرز و با همكاري حوزه اتومبيلراني كانون جهانگردي و اتومبيلراني جمهوري اسلامي ايران  ،  در پيست اتومبيلراني ورزشگاه انقلاب كرج برگزارشد.

بيش از صد و پنجاه اتومبيلران از سراسر كشور در مجموعه ورزشي انقلاب كرج گردهم آمدند تا در مسابقات چند جانبه كشوري اتومبيلراني اسلالوم " جام مدافعان سلامت" با هم به رقابت بپردازند.

شركت كنندگان  در حضور
✔️آقاي درويشي؛ مدير محترم حوزه اتومبيلراني كانون جهانگردي و اتومبيلراني كشور و رييس هيات موتورسواري و اتومبيلراني استان البرز

✔️آقاي غفراني ؛ مديركل محترم ورزش و جوانان استان البرز

✔️آقاي كوليوند؛ معاون محترم امور ورزش اداره كل استان البرز

✔️آقاي دكتر محمد باسط دورازهي
نماينده سابق استان سيستان و بلوچستان در مجلس شوراي اسلامي
✔️مسئولان محترم حوزه اتومبيلراني كانون جهانگردي و اتومبيلراني كشور
✔️مسئولان محترم حوزه اتومبيلراني كانون جهانگردي و اتومبيلراني در استان البرز
✔️اعضا محترم هيات  رييسه، مشاوران و مسئولان هيات موتورسواري و اتومبيلراني البرز
✔️روسا و مسئولان محترم هيات هاي موتورسواري و اتومبيلراني شهرستانها و بخش هاي تابعه
✔️روسا و مسئولان  محترم كميته ها و كلوپ هاي تابعه هيات موتورسواري و اتومبيلراني استان البرز
✔️صدا و سيما، خبرنگاران، اصحاب خبر و رسانه
به رقابت پرداختند .آقاي درويشي؛ ضمن تشكر از تمامي دست اندركاران برگزاري مسابقه به ويژه مدير حوزه اتومبيلراني كانون جهانگردي و اتومبيلراني در استان البرز و دبير هيات موتورسواري و اتومبيلراني استان البرز، روسا، مسئولان و اعضا كميته هاي اسلالوم ، جانبازان و معلولان، رانندگان بدلكار، داوري،حراست و انتظامات و اتومبيلراني به پاس زحمات متعهدانه و شبانه روزي در برگزاري اين مسابقه بي نظير بيان  داشتند :" پس از دريافت مجوزهاي رسمي  از مراجع ذيربط اولين مسابقه چندجانبه كشوري اتومبيلراني اسلالوم برگزار شد. كه خوشبختانه با استقبال بي نظير شركت كنندگان و اتومبيلرانان سراسر كشور مواجه شديم و با تلاش و زحمات تيم برگزاري مسابقه به نحو شايسته اي اجرا شد."

ايشان ضمن اشاره به ضرورت رعايت پروتكل هاي بهداشتي مقابله با ويروس كرونا اظهار كردند:" فداكاري و زحمات كادر درماني كشور در مبارزه با ويروس كرونا، تحسين برانگيز و ستودني است. ما اولين مسابقه رسمي اتومبيلراني را به نشانه قدرداني از تلاش شبانه روزي اين عزيزان به نام "جام مدافعان سلامت" مزين كرديم. و يك كلاس از اين مسابقه را به كادر درمان  اختصاص داديم كه خوشبختانه مسابقه در فضائي ايمن و پرشور و هيجان برگزار شد. "


آقاي درويشي ؛ مدير محترم حوزه اتومبيلراني كانون جهانگردي و اتومبيلراني كشور و رييس هيات موتورسواري و اتومبيلراني استان البرز  افزودند :"مسابقات چندجانبه كشوري اتومبيلراني اسلالوم را نقطه آغاز مسابقات كشور در سال ١٣٩٩ دانستند و با تاكيد بر برگزاري مسابقات در ساير رشته هاي موتورسواري و اتومبيلراني در سطح ملي افزودند:" انشالله با توسعه زيرساختها و برگزاري دوره هاي آموزشي متمركز جهت جذب و پرورش جوانان علاقه مند به ورزش مهيج موتورسواري و اتومبيلراني ، امسال هم ورزشكاران البرز در ميادين ملي و بين المللي پرافتخار حاضر خواهند شد."


مسابقات چند جانبه كشوري اتومبيلراني اسلالوم جام مدافعان سلامت در نه كلاس منفي  ١٥٠٠ آقايان و بانوان،  مثبت
١٥٠٠ آقايان و بانوان، كلاس آزاد
سه كلاس ويژه جانبازان و معلولان
و كلاس اختصاصي كادر درمان  با استقبال بينظير شركت كنندگان از ساعت نه صبح تا هشت بعدازظهر روز جمعه بيست و سوم خرداد ماه در مجموعه ورزشي انقلاب كرج برگزار شد.

@alborzmac

آخرین مطالب