شکوه البرز

برگزاری مراسم شکوه البرز توسط هیأت موتورسواری و اتومبیلرانی استان البرز در سالن اجتماعات اداره کل ورزش و جوانان استان البرز...

با توجه به برگزاری رالی بزرگ خانوادگی- قهرمانی استان البرز- در شهرستان کرج و پس از بررسی و نظارت دقیق داوران نفرات برگزیده احکام قهرمانی و کاپ های خود را طی مراسمی در سالن اجتماعات اداره کل ورزش و جوانان استان البرز دریافت کردند. 

حضور و همراهی جناب آقای محمد صیدانلو؛ رئیس محترم فدراسیون ورزش و جوانان جمهوری اسلامی ایران، جناب آقای دکتر محمد جواد کولیوند؛ نماینده محترم مردم شریف کرج در مجلس شورای اسلامی، آقای رضا گل محمدی؛ مدیرکل محترم ورزش و جوانان استان البرز و جناب آقای اردشیر درویشی؛ رئیس محترم هیأت موتورسواری و اتومبیلرانی استان البرز و ارائه نقطه نظرات درخصوص راهکارهای رفع مشکلات موتورسواری و اتومبیلرانی استان، پخش کلیپ مسابقات سال 1394 در استان البرز و ... از نقاط برجسته مراسم شکوه البرز بود. 

در پایان نفرات برگزیده رالی خانوادگی قهرمانی استان البرز به شرح ذیل معرفی و با اهداء حکم قهرمانی و کاپ از آنان قدردانی شد.

کلاس بانوان: (راننده - نقشه خوان)

نفرات اول: منیژه قنبری راد- راحله قنبری راد

نفرات دوم: آتوسا زاهدی - نعیمه مردی

نفرات سوم: زهرا شادان فر - مریم فرهید

کلاس خانوادگی: (راننده - نقشه خوان)

نفرات اول: ساناز اسماعیلی- محمد حبیبی

نفرات دوم: بهاره اسدی- بهرام اسدی

نفرات سوم: مهرناز دخت فرج - امیر سلیمانی

کلاس آقایان: (راننده - نقشه خوان)

نفرات اول: مهدی زینعلی- محمدرضا عبادیان

نفرات دوم: مسیح ناطقی- محسن خاوریان

نفرات سوم: احمد فاتحی - امیر فاتحی

همچنین آقای سهیل گلستان مفتخر به دریافت کاپ اخلاق  و آقای سیامک اقدسی کاپ زیباترین خودرو را در این دوره از مسابقات از آن خود کردند.