مسابقات رالي تور گردشگري خانوادگي " جام مدافعان سلامت و امنيت"

مسابقات رالي تور گردشگري خانوادگي " جام مدافعان سلامت و امنيت" برگزار شد.


🔶اين دوره از مسابقات به همت كانون جهانگردي و اتومبيلراني جمهوري اسلامي ايران و با همكاري هيات موتورسواري و اتومبيلراني استان البرز به مناسبت هفته گردشگري و روز جهاني جهانگردي،  امروز جمعه يازدهم مهرماه ١٣٩٩ ، با حضور بيش از هشتاد دستگاه خودرو در دو كلاس خانوادگي و جانبازان و معلولان برگزار شد.
🔷شركت كنندگان مسابقه را از مجتمع فرهنگي  - تجاري پرشين مهرشهر كرج آغاز و  با پيمودن مسير اتوبان كرج - قزوين، هشتگرد، نظرآباد، آبيك، جاده الموت و قلعه الموت مسابقه را در درياچه اوان استان قزوين به پايان مي رسانند .


✅آقاي درويشي؛ مدير محترم حوزه اتومبيلراني كانون جهانگردي و اتومبيلراني كشور و رييس هيات موتورسواري و اتومبيلراني استان البرز  با تاكيدبر توسعه اتومبيلراني و تقويت روحيه نشاط و همدلي بيان كردند:"  در هفته گردشگري و روز جهاني گردشگري ، برنامه هاي متنوعي با محوريت موتورسواري و اتومبيلراني، در سراسر كشور اجرايي شد كه بيانگر اين مدعاست كه موتورسواري و اتومبيلراني به عنوان دو بازوي اجرايي و دو راهكار پرمخاطب مي تواند نقش موثر و به سزايي در توسعه صنعت گردشگري كشور داشته باشد. برگزاري رالي تورهاي خانوادگي اتومبيلراني و موتورسواري با رعايت كامل قوانين راهنمايي و رانندگي و پروتكل هاي بهداشتي ، موجب ايجاد انگيزه  براي انجام سفر مسئولانه و تقويت روحيه نشاط خانواده و اجتماع خواهد بود. "

✅آقاي درويشي با تشكر از تمامي كادر اجرايي مسابقه به پاس زحمات و تلاش در برگزاري رالي به ويژه آقايان ملكي؛ رييس كميته رالي هيات موتورسواري و اتومبيلراني استان البرز  و آقاي فرجي؛ رييس كميته رالي هيات شرق شهرستان كرج و ساير اعضا و مسئولان كميته رالي مراتب قدرداني خود را از آقاي هاشمي؛ مديرعامل محترم مجتمع فرهنگي - تجاري پرشين و عضو هيات رييسه هيات استان البرز ابراز داشتند .
ايشان همچنين از حضور و زحمات آقاي هجران ؛ رييس كميته حراست و انتظامات هيات استان البرز و تمامي اعضا اين كميته قدرداني كردند .

🔷🔶رعايت قوانين راهنمايي و رانندگي، كاهش تصادفات شهري و جاده اي، رانندگي ايمن ، توسعه گردشگري خانوادگي و احترام به طبيعت و حفظ محيط زيست، ترويج طبيعتگردي و بومگردي ، و تاكيد بر ضرورت استفاده از ماسك و رعايت پروتكل هاي بهداشتي ،از اهم اهداف رالي تور گردشگري خانوادگي  است كه به پاس قدرداني از زحمات كادر درماني كشور و پرسنل خدوم نيروي انتظامي ،  به عنوان "جام مدافعان سلامت و امنيت "مزين شده است .

🔶🔷همچنين در حاشيه اين رالي ، شركت كنندگان مي توانند در مسابقه بهترين عكس از طبيعت و جاذبه هاي گردشگري مسير هم شركت كنند و به نفرات برتر جوايز ارزنده اهدا خواهد شد.

تماشای تمامی عکس ها در کانانل تلگرام هیأت موتورسواری و اتومبیلرانی استان البرز به نشانی :
@alborzmac