همايش موتورسواري و اتومبيلراني يادمان شهداي آتش نشان

همايش موتورسواري و اتومبيلراني يادمان شهداي آتش نشان روز هفتم مهرماه همزمان با گراميداشت ياد و خاطره شهداي آتش نشان توسط هيات موتورسواري و اتومبيلراني استان البرز و با همكاري كانون جهانگردي و اتومبيلراني جمهوري اسلامي ايران  برگزار شد.


🔶بيش از پنجاه دستگاه موتورسيكلت و خودرو  در اين همايش و رژه حضور داشتند .

✅آقاي درويشي؛ مدير محترم حوزه اتومبيلراني و رييس هيات موتورسواري و اتومبيلراني استان البرز ضمن تبريك روز آتش نشان به قهرمانان بي ادعا و فداكار آتش نشان، ياد و نام خاطره شهيدان آتش نشان را گرامي داشتند و مراتب تشكر خود را از تيم اجرايي اين همايش به ويژه آقايان سينا هاشمي و نيكان تهامي؛ رييس و دبير كميته همگاني و خانم آوا هاشمي؛ رييس كميته همگاني بانوان هيات موتورسواري و اتومبيلراني استان البرز ابراز داشتند.

ايشان با اشاره به توانمنديهاي موتورسواران و اتومبيلرانان مجرب و آموزش ديده هيات موتورسواري و اتومبيلراني استان البرز بيان كردند:"موتورسواران و اتومبيلرانان استان البرز با گذراندن دوره هاي تخصصي امداد و نجات و اطفا حريق ، در تمامي حوادث غيرمترقبه و بلاياي طبيعي دوشادوش تيم هاي امداد به كمك و ياري مردم آسيب ديده رفتند و با تمام توان بر اين كار همت گماشتند. "

تماشای تمامی عکس ها در کانال تلگرامی هیأت موتورسواری و اتومبیلرانی استان البرز به نشامی 
@alborzmac