گزیده سخنان آقای درویشی در دومین جلسه هیأت رئیسه فدراسیون

دومین جلسه هیات رئیسه فدراسیون با حضور اعضا و تعدادی از روسای هيات های استانی عصر یکشنبه یکم تیر ماه در دفترسرپرست فدراسیون با رعایت کلیه اصول بهداشتی مقابله با شیوع ویروس کرونا برگزار شد که بر اساس دستور دکتر ناظمی روسای پنج هیات استانی کشور در این جلسه حضور داشتند.

تشریح و بررسی برنامه های سال ۹۹، اقدامات انجام شده در خصوص آکادمی بین المللی موتورسواری و اتومبیلرانی و پیگیری بحث آموزش با استفاده از مدرسین خارجی از جمله موضوعات اصلی این جلسه بود. 

 

در این جلسه آقايان اردشیر درویشی؛ رئیس هيات استان البرز  

علیرضا یگانگی؛ رئیس هيات استان مازندران

ابراهیم جوانمردی؛ رئیس هيات استان خوزستان

محمد توسلی کیا؛ رئیس هيات استان سیستان و بلوچستان

 علی اصغر جهانیان؛ رئیس هيات استان همدان حضور داشتند و در ابعاد مختلف به بررسی مشکلات و چالش های استانی در جمع هيات رئیسه فدراسیون پرداختند.

 

گزيده سخنان جناب آقاي درويشي ؛ مدير محترم حوزه اتومبيلراني كانون جهانگردي و اتومبيلراني جمهوري اسلامي ايران و رييس هيات موتورسواري و اتومبيلراني استان البرز در جلسه هيات رييسه فدراسيون : 

 

✔️آقاي درویشی در این جلسه، در خصوص آموزش تخصصی موتورسواری و اتومبیلرانی و همچنین آمادگی جسمانی ورزشکاران این رشته‌ها و تفويض اختیار به هیاتهای استانی در خصوص دوره هاي آموزش داوری و مربیگری درجه سه سخن گفتند. 

 

أعطا کمک های بیشتر به هیاتهاي استاني و هماهنگي جهت  حضور بیشتر مسئولین استانی در مراسمات و افتتاحیه های تخصصی از ديگر صحبتهاي آقاي درويشي در اين جلسه بود . ايشان افزودند :" قرار نباشد از وجود مسئولان  استانها فقط در انتخابات دعوت بعمل آورده و بعد برگزاری و انتخاب رئیس فدراسیون به فراموشی سپرده شوند ." ايشان  همچنین با اشاره به اينكه چهار ماه از سرپرستي فدراسيون مي گذرد ، خواهان تسريع در تعيين تكليف    و برگزاری هر چه سریعتر مجمع جهت انتخاب ریاست فدراسیون شدند .

 

وی همچنین ضمن انتقاد از عملکرد وزارت ورزش و جوانان در خصوص کوتاهی نسبت به زیر ساختهای موتورسواری و اتومبیلرانی در خصوص ساخت پیست ها ی استاندارد خواهان توجه ویژه وزارت متبوع به این رشته پرطرفدار و پر هیجان شدند و افزودند:" بجز سرزمین ایرانیان آیلند که آنهم توسط بخش خصوصی ساخته شده و تنها مرکز آموزش علمی و عملی و پیست های استاندارد کشور هست ، پيست مورد توجهي در کشور نداريم ."

آخرین مطالب